Кілька тижнів тому я переїхав на Дружби Народів. Поруч Ботсад, тож я придбав абонемент туди й кожного разу відкриваю для себе нову локацію для роботи. Тут просторо, свіжо, затишно, а головне — під рукою завжди є соковиті абрикоси!
Містом я пересуваюся пішки, на велосипеді або на метро. В будь-якому районі насамперед згадую місця, де можу «залипнути».
Зразкове місце для «залипання» має такі ознаки:
Відчуття — має бути прикольно. Наприклад, працювати на дереві — прикольно;
Люди навколо. Важливо щоб вони допомагали, а не заважали;
Віддаленість. Спот для роботи має бути не далі ніж за 10 кілометрів від місця, де я перебуваю в момент вибору.
Я storymaker. Вигадую історії про людей і бренди, створюю для них новий досвід і враження, а тоді перетворюю це в контент.
Коли я працював телевізійним репортером, то мав багато відряджень, здебільшого у гарячі точки на Сході. Тоді й звик до польових умов, нестабільного інтернету та роботи навіть під обстрілом. Цей досвід навчив мене не метушитися, робити те, що повинен і не перейматися тим, що буде після того.
Локація: Київ, Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка
Давно практикує роботу на природі та вважає її своїм стилем життя
Завжди маю з собою «равлика» — так друзі та близькі звуть мій рюкзак, у якому у мене мінібудинок. Всередині є все, що може знадобитися для автономної роботи: ноут, купа зарядок і дротів, телефон для зйомок, стабілізатор, аудіосистема, блокнот, вода, щось смачне, змінна білизна та футболка і аптечка.
У перервах між підходами до роботи, я перекушую фруктами або горіхами. Коли результату досягнуто, дозволяю собі чітміл: можу з'їсти піцу, пасту, фалафель або шоколадку. Зараз вибудовую звичку щоразу куштувати щось нове і записувати відчуття від їжі. Шукати нові смаки дуже допомагає доставка.
Якщо хочеться смачненького, а в рюкзаку немає чим перекусити — завантажуй Raketa.
Сьогодні в Льоші суші-найтрій. В його замолвенні з Flagman плато суші та рол «Боніто».