Корпоративному розробнику потрібно вказати назву компанії українською та англійською мовами, контактну інформацію та адресу, вказати номер DUNS або замість нього додати реєстраційні документи, які підтверджують точність введених даних.
Номер DUNS — це 9-значний міжнародно визнаний ідентифікатор компанії. Він повинен бути виданим не більше двох років тому. Якщо у компанії його немає або він прострочений, його потрібно отримати заново. Це можна зробити через
сайт DUNS або через
спеціальний ресурс Huawei. Перше безкоштовно, але займає 30-45 днів на отримання і ще три місяці на синхронізацію в базі. Друге — 10-15 хвилин, але коштує $80.
Але, як ми вже згадували, можна обійтись реєстраційними документами.
Часто компанії віддають реєстрацію аккаунта розробника на відкуп програмістам, які звикли виконувати складну роботу з написання коду, але не звикли до адміністративної рутини. І ось тут можуть виникнути проблеми.
Верифікація аккаунта відбувається в штаб-квартирі Huawei в Китаї вручну. Якщо щось не сходиться, компанія отримує відмову і листа з поясненням, що треба виправити. У статуті може бути зазначена одна назва, а при реєстрації людина, яка не звикла до таких рутинних процедур, може щось викривити, вказати назву транслітерацією, скоротити тощо.
Представники служби підтримки Huawei кажуть, що іноді штаб-квартира кілька разів надсилає листи з відмовами. Рекордом було шість разів. У цей час локальна служба підтримки розробників бачить, що у партнера не виходить пройти реєстрацію, але нічого вдіяти не може, якщо він не звертався в службу підтримки, адже в консолі відображається тільки статус. Контактів розробника там немає, це конфіденційна інформація.
У разі відмови в реєстрації або публікації штаб-квартира Huawei обов'язково надсилає лист з причиною. Зазвичай у нього додають контакти локальної служби підтримки. І якщо у вас щось не виходить, але ви з нею досі не зв'язалися, можна зробити це на етапі реєстрації.